Кі-Айкідо

13
Oct
October 13, 2018, 12:08 am

Батькам потрібно розуміти, що виховання дітей важливо і відповідально для їх подальшого життя в суспільстві. Суттєвим є і те, що вибір заняття, в процесі якого дитина буде рости і розвиватися, з самого раннього дитинства накладе свій відбиток на всю подальшу його долю, а можливості змінювати цей вибір не високі. Те, куди ви з самого початку направите свого сина чи дочку - сформує його особистість і суттєво вплине на подальше життя. Постарайтеся бути вдумливі і діяти усвідомлено.

Ми пропонуємо...

PLUGIN_BLOG_INJECTOR.TEMPLATES.CONTINUE_READING

  • 8 дан (Hachidan) в Кі-Айкідо
  • ОКУД (Okuden) в Сін Сін тоіцу До
  • (Вищий рівень на даний час в світі *)
  • Шеф-інструктор Федерації Кі Східної Америки (США)

Див .: www.easternkifederation.org

  • Офіційний уповноважений представник Штаб-квартири Міжнародного Товариства Кі в Східній Європі і Західній Росії.
  • Спеціальний Екзаменатор
  • (Один з чотирьох в світі **)
  • Доктор філософії (буддизм)
  • Професор Філософії та азіатських навчань.
  • Завідувач Департаменту філософії, Університет Фурмана, м Gree...

PLUGIN_BLOG_INJECTOR.TEMPLATES.CONTINUE_READING

Сучасний світ вимагає від індивіда нових і ефективних навичок. Як відповідь на виклики часу, багато навчальних програм обіцяють оволодіння особистісними якостями, силою духу, творчим потенціалом, командної надійності, лідерськими якостями.

Чи потрібно нагадувати, що складності вирішення цих завдань додає соціальний контекст - відстороненість сучасної людини від себе та інших, відчуженостi від сім'ї, суспільства і світу в цілому?

При цьому, можна стверджувати, що рідкісні з цих програм відпов...

PLUGIN_BLOG_INJECTOR.TEMPLATES.CONTINUE_READING

Кі-Айкідо фактично є суспільством і частиною суспільства. Тому в наших групах, як і у «зовнішньому світі» майже половина займаються - це дівчата і жінки різного віку. Це говорить про те, що Кi-Айкідо безпечне і доступне їм в тій же мірі, що і чоловікам.

Навіть серед чоловіків фізична сила і габарити часто є вирішальним фактором в з'ясуванні «успішності» у виконанні прийому, тому ми бачимо відмову від напруги або прикладанні надмірних зусиль закономірним підсумком розвитку Айкідо, як мистецтва...

PLUGIN_BLOG_INJECTOR.TEMPLATES.CONTINUE_READING

12
Oct
October 12, 2018, 10:26 pm

Видих зі звуком «ха»

Кі-дихання завжди починається і закінчується видихом: ви повинні трохи відкрити рот і почати видихати, роблячи неголосний звук «ха», дуже спокійно і повільно. Цей тихий звук (просто подих) повинен бути чистим і довгим, без напруги або переривань. Спочатку видих триває близько тридцяти секунд; пізніше, коли ви будете почувати себе більш впевнено в цій техніці, ви можете продовжити його до хвилини. Для новачка цілком нормально припинити вправу на десятій-п'ятнадцятій секунді...

PLUGIN_BLOG_INJECTOR.TEMPLATES.CONTINUE_READING