Українська спільнота Кі - Айкідо

Кі Айкідо - це мистецтво досягнення внутрішнього миру за допомогою знаходження гармонії душі і тіла.

Спiвоча чаша

Дата публікації:

Співоча чаша, що це таке і який ефект вона надає Співаючі чаші відомі нам також під назвою музичних, звукових. Їх, на відміну від звичних чаш, не використовують для їжі або зберігання будь-яких предметів. Їх головне призначення - створення особливих полів енергії, яка заповнює весь простір позитивними вібраціями. Вважається, що такі чаші прийшли з Індії, а потім поширившись по всьому Сходу. Зустрічаються індійські, непальські, китайські, японські, бутанські і навіть тайські чаші. Зараз більшість з них виготовляється в районі Гімалаїв - це тибетські чаші. Кажуть, саме їм належать найчистіші звуки. Спочатку це був виключно ритуальний предмет, який сходив до древньої релігії Тибету бон. Його виготовляли власноруч, тому що такий виріб має великий енергетичний потенціал з цілющими властивостями.

У чому користь

Ще перші послідовники буддійської філософії помітили, якей благотворний вплив роблять на людину звуки, що видаються чашами: вони відновлюють кровообіг, нормалізують тиск і покращують імунітет, стимулюють мозкову діяльність, позбавляють від поганої енергетики і внутрішніх переживань.

Сучасні реалії готують для нас багато стресових пасток, супроводжуваних негативними вібраціями: від транспорту, електрики, електроприладів, криків, сторонніх шумів. При такій деструктивній енергії нам на допомогу може прийти спадщина тибетців - співаючі чаші, які своєю мелодією здатні швидко привести організм в стан рівноваги. Потрібно лише прийняти зручне положення, розслабити тіло і розум, відкритися музичним «мантрам», а наповнені обертонами співаючі чаші самі розкриють дивовижні властивості.

Заспокоєння, релаксація

Вони допомагають заспокоїтися, розслабитися, налаштуватися на сприятливий лад, особливо людям з неспокійним сном, безсонням, нестійкою психікою, нервовим виснаженням.

Медитативних практики

Звуки чаш налаштовують на медитацію, заспокоюють розум і навіть здатні впливати на тонке тіло.

Лікування

Було відмічено, що при регулярній роботі з чашами людям вдавалося позбутися від багатьох недуг: хронічних головних болів, шлункових захворювань, постійних стресів, періодичних депресій.

Масаж

Звичайно, мається на увазі не класичний масаж самими предметами, а масування тіла коливаннями, які створюють чаші, що лежать на тілі або біля нього. Вони відкривають енергетичні канали, через які проходить позитивна енергія життя прана. Це дозволяє людині зарядитися бадьорістю, життєвою силою, прагненням до творчості, творення.

Гармонізація простору

Вібрації здатні впливати не тільки на людину, але і на приміщення, в якому віна знаходиться, на предмети, навіть очищати воду, надаючи їй цілющі якості. Простір після сеансу стає гармонійним, наповненим умиротворенням, милостивою енергетикою.

Так, до допомоги співаючих чаш для очищення будинку можна вдатися при:

сварках, розмовах, що породжують погані емоції; перебування в гостях неприємного людини; переїзді; тривалому перебуванні поза домом; хвороби, стресі, поганому самопочутті когось із домашніх; бажанні гармонізувати обстановку, привернути доброчинну енергію Ци.

Як користуватися

Щоб не закралися ні тіні сумніву про користь цих вражаючих предметів, варто привести науково-популярне пояснення феномена.

Коливання, викликані при грі на чашах, починають входити в резонанс з внутрішніми коливаннями людського організму, поступово приводячи їх до спокійного, умиротворюючого ритму. Тому людина відчуває врівноважені, спокійні відчуття.

Існують основні способи гри на співаючої чаші:

Спеціальним стіком з дерева, металу або пластику неспішно водити по зовнішній стороні колами, не відриваючись і не зупиняючись, поки не виникне звук, схожий на гудіння дзвонiв.

Стиком, загорнутим в замшеву тканину, нанести несильний удар по зовнішній стороні, через що з'являться довгі коливання, що віддалено нагадують трель дзвоника.

Виходить, що «спів» поширюється спиралевидно в двох напрямках: в зовнішнє середовище, тобто в простір, і всередину предмета.

Цікаво, що звук при кожному обороті не схожий на попередній, так само як кожен раз при виклику вібрацій виходить унікальна тональність. Це залежить від якості самої чаші, виду металу, стіки, сили удару, щільності і тривалості натискання.

Для правильного масажу ідеальний буде такий принцип розміщення чаш навколо тіла: великі чаші, що видають більш глибоке звучання, слід укласти вниз, у ніг, а маленькі предмети, які звучать легко і дзвінко - у голови. Потім можна перейти безпосередньо до практики розслаблення, по черзі викликаючи гучні коливання різної частоти.

Back to Top