Українська спільнота Кі - Айкідо

Кі Айкідо - це мистецтво досягнення внутрішнього миру за допомогою знаходження гармонії душі і тіла.

Кiацу

Дата публікації:

П'ять принципів Терапії Кіацу

  1. Розширяйте Кі з однієї точки внизу живота.
  2. Не дозволяйте напрузі накопичуватися в своєму тілі.
  3. Надавлюйте перпендикулярно до центру м'язи без зусиль.
  4. Непреривно і точно фокусуйте Кі в кінчиках пальців.
  5. Концентруйтесь на лініях, а не на точках.

Займаючись Айкідо, ми вивчаємо, як координувати свідомість і тіло шляхом інтенсивних тренувань в додзьо і щоденних самостійних вправ в Кі-медитації і Кі-диханні. Для більшості з нас це означає сильне, енергійне тіло і цілком щасливу, здорову свідомість. Однак є багато людей, які через хворобу, слабкості або невігластва не мають можливості розвивати узгодженість свідомості і тіла. Якщо вони хворі або слабкі фізично, вважається, що їх життєва сила, сила Кі, знаходиться у відносному занепаді. Якщо ми відчуваємо себе сильними і здоровими, це означає, що наше Кі тече потужно. Так само, як автомобіль з розрядженим акумулятором треба підштовхнути за допомогою іншого автомобіля, щоб він знову запрацював, здорова людина може допомогти хворомiй або ослабленiй людині за допомогою Кіацу, або натискання з Кі.

Функціонування людського тіла відбувається в основному завдяки їжі, воді і повітрю. Якщо у нас є постійне постачання і здорові джерела цих трьох компонентів, то ми в цілому здорові. Однак існує ще одна річ, без якої ми не можемо жити, - це Кі.

Коли ми встаємо вранці, ми відчуваємо себе вiдпочилими і готовими до випробувань прийдешнього дня. Однак до кінця дня, особливо якщо це був важкий день в розумовому і / або фізичному відношенні, ми поспішаємо опинитися в ліжку, щоб виспатися і відновити виснажену «енергію», або Кі. Вночі під час сну ми добровільно відключаємо передбачуваний контроль над тілом і свідомістю. У цей час ми чудесним чином наповнені Кі Всесвіту. І прокинувшись вранці, ми відчуваємо себе посвiжiвшим і готовими почати все спочатку.

Але іноді, коли ми потребуємо більш тривалого або глибокого відновлення, тільки сну може не вистачити. Коли ми хворі або надмірно турбуємося з приводу деяких особливо тривожних ситуацій, ми опиняємося не здатні звільнитися від проблем якi нас мучать у повсякденному житті. Ми спимо погано або не спимо зовсім. Коли таке трапляється, ми встаємо вранці, не відчуваючи того полегшення, якого бажали, і відчуваємо себе навіть більш обтяженими, ніж увечері напередодні. Якщо це відбувається регулярно, наша внутрішня «батарея» настільки виснажується, що ми стаємо дуже ослабленими. І тоді ми біжимо до лікарів, лікуючим тіло або розум, за таблетками або процедурами, які повернуть втрачену силу.

Багато людей проводять все життя в цьому замкнутому колі хвилювань, недосипання, слабкості, хвороб, докторів, ліків і т. п., Не отримують радості від життя і в кінцевому рахунку передчасно вмирають. Втім, якщо ці нещасні зможуть отримати Кі від того, хто володіє Кі-терапією, вони стануть здатні перервати це «коло» і відновити свою «батарею», щоб почати природний процес оздоровлення.

Back to Top