Українська спільнота Кі - Айкідо

Кі Айкідо - це мистецтво досягнення внутрішнього миру за допомогою знаходження гармонії душі і тіла.

Чому жiнкам в Кi-Айкiдо комфортно?

Дата публікації:

Кі-Айкідо фактично є суспільством і частиною суспільства. Тому в наших групах, як і у «зовнішньому світі» майже половина займаються - це дівчата і жінки різного віку. Це говорить про те, що Кi-Айкідо безпечне і доступне їм в тій же мірі, що і чоловікам.

Навіть серед чоловіків фізична сила і габарити часто є вирішальним фактором в з'ясуванні «успішності» у виконанні прийому, тому ми бачимо відмову від напруги або прикладанні надмірних зусиль закономірним підсумком розвитку Айкідо, як мистецтва єднання і взаємодії. Ці якості, як правило, знаходять серед жінок не просто розуміння, а й схвалення. Співпраця - це сильна сторона жіночої половини людства. Їм легше вдається прийти до взаєморозуміння і жіноче начало є заспокійливим, а часто і стимулюючим для чоловіків під час навчання. Вони прагнуть виглядати більш благородно, шанобливо і намагаються надавати всіляку підтримку жінкам.

У Кi-Айкідо також важливі і доступні такі дисципліни і вправи, які завжди привабливі для жінок так як відповідають їхньому прагненню до:

  • грації, поставі, хорошому фізичному і душевному здоров'ю - Кі но Кенко
  • гармонії і саморозвитку - розвиток Кi
  • душевного спокою і ладу - Кі-дихання і Кі-медитація
  • миролюбства і єднання - Айкідо
  • почуттю ритму і рівноваги - Розвиток Кі
  • турботі і жертовності - Кіацу

Все це не просто є, але є найважливішими пріоритетами в нашій практиці. Тому жінки в Кі-Айкідо не просто бажані, а й знаходять тут для себе можливості для повноцінної самореалізації, а доповнює все це приємне спілкування.

У той же час, хочеться підкреслити, що якщо жінки хочуть займатися чимось щоб «навчитися битися», то це не до нас.

Back to Top