Українська спільнота Кі - Айкідо

Кі Айкідо - це мистецтво досягнення внутрішнього миру за допомогою знаходження гармонії душі і тіла.

Чим Кі-Айкідо корисно дітям?

Дата публікації:

Батькам потрібно розуміти, що виховання дітей важливо і відповідально для їх подальшого життя в суспільстві. Суттєвим є і те, що вибір заняття, в процесі якого дитина буде рости і розвиватися, з самого раннього дитинства накладе свій відбиток на всю подальшу його долю, а можливості змінювати цей вибір не високі. Те, куди ви з самого початку направите свого сина чи дочку - сформує його особистість і суттєво вплине на подальше життя. Постарайтеся бути вдумливі і діяти усвідомлено.

Ми пропонуємо вам привести вашу дитини на Кі-Айкідо: надійне, безпечне, перспективне і ефективне, успішно діюче і розвиваюче занятия для дітей у всьому світі вже десятки років.

Кі-Айкідо унікальне за своєю суттю, так як, будучи спочатку бойовим мистецтвом, бере найкраще з методики підготовки в єдиноборствах:

Вивчення технік Кі-Айкідо:

  • вдосконалення в фізичному розвитку
  • культивування вольових якостей
  • дисциплінованості,
  • повага до старших,
  • розуміння важливості режиму тренувань і в повсякденному житті,
  • прагнення підтримувати здоровий спосіб життя,
  • вміння працювати в команді,
  • впевненість у власних силах

і багато іншого.

І, в той же час, Кі-Айкідо дає інші унікальні можливості і дозволяє розвивати інші важливі якості особистості в нашому житті.

Тест на розвиток спокою і стійкості

Тільки в Кі-Айкідо діти мають можливість свідомо і комплексно працювати над поліпшенням координації рухів, стійкістю, зосередженням, спокоєм духу.

Це досягається завдяки особливим вправам - Кі-тестів, під час яких дітям пропонують прийняти певне природне положення тіла і виконати перевірку, а, при необхідності, скорегувати відповідність прийнятого положення принципам зосередження, відсутність напруги, контролю простору і ваги. Систематична практика Кі-тестування розвиває в дітях навички саморегуляції, впевненість в собі, покращує поставу і самопочуття.

Ми зосереджені також на формуванні у дітей творчого підходу до навчання, розширення кругозору, розумінні ефективності співпраці як життєвої стратегії.

Рухливi iгри на заняттях

Особлива відзнака Кі-Айкідо в тому, що це визнане в Японії традиційна культурна й духовна спадщина. Статус Кі-Айкідо як різнобічного елітного виду бойового мистецтва надзвичайно високий. У багатьох країнах світу є наші партнери і друзі, готові надати всіляку допомогу. Це воістину одна велика сім'я! Ваша дитина фактично може вивчати Кі-Айкідо все життя набуваючи друзів і живучи активним повноцінним життям.

Наші інструктори пройшли міжнародну експертизу за допомогою здачі відповідних іспитів. Всі вони мають спеціальні єдині сертифікати. Інструктори займаються з дітьми мають багаторічний досвід успішного викладання та численні позитивнi відгуки від вдячних батьків.

Контроль за навчанням здійснює наш куратор і представник міжнародної організації Кі-Айкідо, Синсин Тойцу Айкідо Кай в Східній Європі і Росії, сенсей Девід Шанер, 8 дан (США).

Рекомендуємо приступати дітям до занять з 5 років

Кі-Айкідо безпечне, але все ж проконсультуйтеся з лікарем і попередьте інструктора про проблеми зі здоров'ям у ваших сина або дочки, якщо такі є

Ви можете надати більшу підтримку в навчанні вашої дитини, якщо будете активно заохочувати його успіхи в навчанні Кі-Айкідо і проявляти зацікавленість в тому, щоб він регулярно відвідував заняття. Часто у батькiв не вистачає терпіння, щоб довести розпочате до кінця, але по відношенню до ваших дітей така слабкість - згубна. Дитина повинна дотримуватися режиму. Примхи не повинні заохочуватися там, де це суттєво впливає на розвиток. Не пропускайте заняття!

Back to Top